Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 17.6.2019
Nepřítomné třídy0123456789
1.BAbscAbscAbscAbsc
6.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
8.DAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé0123456789
Špetlík Václav(Absc)----....---
Čapková Blažena(Absc)........Du........----
Hejlová Alena(Absc)----------
Hostinská Michaela(Absc)----..-----
Jonášová Miroslava(Absc)--Kop------
Kravcovová Květoslava(Absc)........
Kún Josef(nem)---........-..-
Oliver(Absc)---------
Weissová Jitka(Absc)-..-......--..-
Změny v rozvrzích učitelů:
Letáková Jaroslava5. hodpřesun <<SČJ9.C(9.C)z 8. hod
6. hododpadáSČJ8.D
8. hodpřesun >>SČJ9.Cna 5. hod
Broulíková Hanapřed 3., 4. hod dohled Dohled - budova školní družiny
Černá Kateřinapřed 2., 5. hod dohled Dohled - budova školní družiny
Černoušková Kateřina3. hodpřesun <<Bio8.A(8.A)z 19.6. 6. hod
4. hodpřesun <<CH9.A(9.A)z 18.6. 5. hod
Dušánková Soňa3. hodspojeno (ca Absc)AJ4.B (AJ18)+(4.B)
Gajdošíková Marie1. hododpadáM8.D (M8AD)+
Kopřivová Jitka3. hodsupl. (Jo Absc)4.C(4.C)za odpadlou
3. hododpadá8.D
Konvalinová Andrea3. hodpřesun <<HV9.A(Hv)z 7. hod
3. hododpadáOV6.C
5. hododpadáBio8.D
6. hodpřesun <<HV8.A(Hv)z 8. hod
7. hodpřesun >>HV9.Ana 3. hod
8. hodpřesun >>HV8.Ana 6. hod
Ličík Ladislav3. hodpřesun >>Z8.Bna 18.6. 4. hod
8. hodpřesun >>Z7.Bna 14.6. 3. hod
Malcová Markéta1. hododpadáM8.D (M8BD)+
Němečková Alena3. hodpřesun <<AJ8.B(8.B)z 8. hod
8. hodpřesun >>AJ8.Bna 3. hod
Novotná Lucie6. hododpadáAJ6.C
Policerová Zuzana1. hodpřesun >>OV7.Cna 14.6. 4. hod
2. hododpadáVV8.D
Šírlová Veronika6. hodpřesun <<NJ7.B(7.B)z 7. hod
7. hodpřesun >>NJ7.Bna 6. hod
Vurmová Pavla1. hodpřesun >>M7.Ana 5. hod
2. hododpadáM6.C
5. hodpřesun <<M7.A(7.A)z 1. hod
6. hodpřesun >>Z8.Ana 18.6. 5. hod
Změny v rozvrzích tříd:
1.B1.-4. hod Obecná absence třídy
4.A3. hodAJAJ18(4.B)spojíDušánková Soňa(ca)
4.B3. hodAJAJ18(4.B)spojíDušánková Soňa(ca)
4.C3. hod(4.C)suplujeKopřivová Jitka(Jo)
6.C0.-9. hod Obecná absence třídy
7.A1. hodMpřesun >>na 5. hod
5. hodM(7.A)přesun <<Vurmová Pavlaz 1. hod
6. hodFodpadá(Kú)
7.B6. hodNJ(7.B)přesun <<Šírlová Veronikaz 7. hod
7. hodNJpřesun >>na 6. hod
8. hodZpřesun >>na 14.6. 3. hod
7.C1. hodOVpřesun >>na 14.6. 4. hod
8.A3. hodBio(8.A)přesun <<Černoušková Kateřinaz 19.6. 6. hod
3. hodČJodpadá(we)
5. hodFodpadá(Kú)
6. hodHV(Hv)přesun <<Konvalinová Andreaz 8. hod
6. hodZpřesun >>na 18.6. 5. hod
8. hodHVpřesun >>na 6. hod
8.B3. hodAJ(8.B)přesun <<Němečková Alenaz 8. hod
3. hodZpřesun >>na 18.6. 4. hod
8. hodAJpřesun >>na 3. hod
8.D4. hodČJodpadá(we)
8. hodFodpadá(Kú)
0.-8. hod Obecná absence třídy
9.A3. hodHV(Hv)přesun <<Konvalinová Andreaz 7. hod
3. hodFodpadá(Kú)
4. hodCH(9.A)přesun <<Černoušková Kateřinaz 18.6. 5. hod
4. hodMM9ACodpadá(Hos)
7. hodHVpřesun >>na 3. hod
9.B8. hodCvčodpadá(we)
9.C4. hodMM9ACodpadá(Hos)
5. hodSČJ(9.C)přesun <<Letáková Jaroslavaz 8. hod
5. hodTVodpadá(sp)
6. hodTVodpadá(sp)
8. hodSČJpřesun >>na 5. hod