Plán akcí 6/1/2019 - 6/30/2019

  • 1/6
    Saturday
  • 2/6
    Sunday
  • 3/6
    Monday
    Pasování na čtenáře
    08:00 - 10:45
  • 4/6
    Tuesday
    Školní výlet-Stvolínky
    Terezín
    Projekt mimo školu
  • 5/6
    Wednesday
    ŠD,DK - Pohádka/malá TV
    14:00 - 14:45 O neposlušných kůzlátkách
  • 6/6
    Thursday
    Projekt: S pastelkami městem Česká Lípa
    Mirakulum-výlet
    Výlet Mirákulum
  • 7/6
    Friday
    Bezpečně na cestách - projekt
    Projekt na Autodromu v Sosnové
  • 8/6
    Saturday
  • 9/6
    Sunday
  • 10/6
    Monday
    Florbalový turnaj Kamenický Šenov
    Florbalový turnaj "O jarní pohár" žáků 8.-9.třídy v Kamenickém Šenově
    Projekt mimo školu
    Koláčkárna u Salvátora Jablonné v Podještědí
    Školní výlet
    Staré Splavy
    ŠD - Funkce parků ve městě
    12:00 - 16:15 - program pohybových a tvůrčích aktivit: Městský park CL
  • 11/6
    Tuesday
    Školní výlet
    Staré Splavy
    Knihovna: Zlatá rybka
    08:55 - 11:40
  • 12/6
    Wednesday
    Projekt mimo školu
    Kino Máj
  • 13/6
    Thursday
    Výlet 9.C - Máchovo jezero
    První pomoc
    Projekt ve škole
    Knihovna
    08:00 - 11:40 Hry našich babiček
    ŠD - Expedice Hradčanské rybníky
    12:00 - 17:00 - terénní průzkum části krajiny
  • 14/6
    Friday
    Výlet 9.C - Máchovo jezero
    Projekt ve škole - Komentovaná prohlídka České Lípy
    09:15 - 13:15
  • 15/6
    Saturday
  • 16/6
    Sunday
  • 17/6
    Monday
    IQ park Liberec
    Žáci navštíví IQ park.
    Vodácký kurz - Jizera
    07:45 - 18:30
    Knihovna
    08:30 - 11:45 Pasování na čtenáře
  • 18/6
    Tuesday
    Školní výlet
    Krajský úřad Libereckého kraje, IQLANDIA
    Dinopark Budyšín
    Vodácký kurz - Jizera
    07:45 - 18:30
  • 19/6
    Wednesday
    Projekt ve škole
    Žáci navštíví minizoo,minifarmu a hřebčín a budou zde připravovat krmení,krmit,ošetřovat a uklízet výběhy.
    Projekt ve škole - exkurze Česká Lípa
    Dubice-přírodovědná vycházka
    Výlet - běh Českou Lípou
    První pomoc - projekt ve škole
    08:00 - 12:35
    Ocenění u paní starostky
    14:00 - 16:00 Pozvání úspěšného florbalového týmu ZŠ Slovanka (I.stupeň) na radnici k paní starostce - poděkování za úspěšnou reprezentaci města
    Klasifikační porada
    14:00
    Předmětová schůzka
    15:30 - 16:00 Jazyk a jazyková komunikace, Člověk a společnost
  • 20/6
    Thursday
    školní výlet Staré Splavy
    Školní výlet
    Stružnice
    Přednáška - druhá světová válka
    08:55 - 12:35
  • 21/6
    Friday
    Cvičení v přírodě
    školní výlet Staré Splavy
    První pomoc
    Projekt ve škole
    Cvičení v přírodě
    Mimoň
    Cvičení v přírodě. Doksy.
    08:00 - 11:40
  • 22/6
    Saturday
  • 23/6
    Sunday
  • 24/6
    Monday
    Vybírání učebnic
  • 25/6
    Tuesday
    I. stupeň - Sportovní olympiáda
    II. stupeň - vydávání učebnic
  • 26/6
    Wednesday
    I. stupeň - vydávání učebnic
    II. stupeň - Sportovní olympiáda
  • 27/6
    Thursday
    AKADEMIE KD Crystal
  • 28/6
    Friday
    Vydávání vysvědčení
    08:00 - 08:45
  • 29/6
    Saturday
  • 30/6
    Sunday

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"